Gjirokastër/ Makina del nga rruga, shoferi në gjendje shoku

në kategorine Shqipëri

GJIROKASTËR

Një automjet tip benz si pasojë e ngricave dhe dëborës ka dalë nga rruga dhe shoferi është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Gjirokastër. Raportohet se gjendja e shoferit është e rëndë.

Gazetarja e “BalkanWeb”,  Brikena Metaj raporton nga vendi i aksidentit se drejtuesi i mjetit ka pësuar gjendje shoku për shkak të përplasjeve.  Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Tepelenë-Dukaj.


Vijon..

Burimi: https://www.balkanweb.com/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.