19 biznese bëhen bashkë dhe i sigurojnë KB Yllit një transferim të madh

në kategorine Basketboll

Skuadra elitare nga Theranda, KB Ylli, ka kompletuar transferimin e basketbollistit Alban Veseli.

Një nga futbollistët më të mira në basketbollin vendas, Alban Veseli, pjesën e dytë të sezonit do ta kalojë në Therandë, duke veshur fanellën e KB Yllit.

Lajmin për transferimin e Veselit, e ka bërë të ditur skuadra e KB Yllit në rrjetet sociale, përcjell ‘lajmi.net’.

E veçanta e këtij transferimi është bashkimi i 18 bizneseve, që kanë bërë bashkë forcat dhe kanë ndihmuar në transferimin e Veselit.

Njoftimi i KB Yllit në Facebook:

Zyrtare transferi i shum pritur prej qytetarëve erdhi Alban Veseli tash më është pjes e qytetit tonë.

Për të realizuar këtë transfer u përkujdesën biznese dhe tifoz të klubit tonë.

AUTO SERVIS LUANI

HIDROIZOLIMI LUANI

I.ISEFERI

N.T.P THESARI

AM.GROUP

AAB CONSTUCION

VEHA NNT

GANI TRANSPORT

PROFIL METAL

MOBILERIA TE NASERI

LINDI METAL

NNT NITI

MOBILERIA GRANITI

TRIANGLE SHPK

LLAMRIN PUNUES ZYBA

ETIKA

KONTOLLIMI TEKNIK JETA

TERMO ING

SEFERI GRUP

XHEBRAILAT QË GJINDEN NË ZVICËRR

Mir se vjen Alban Veseli në qytetin e basketbollit.

/Lajmi.net/

Burimi: http://lajmi.net/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.