(VIDEO) Gjiko e Butrint Imeri paralajmërojnë këngën e re

në kategorine Stardust/Video

Reperi Gjiko dhe Butrint Imeri kanë paralajmëruar këngën e tyre më të re.

Përmes rrjeteve sociale të dytë kanë publikuar një video në studio me këngën e tyre të re, transmeton Koha.net.

Kurse në Instagram kanë shkruar, “a jeni për bakllavë”. Që duket se do të jetë edhe titulli i këngës së tyre.

View this post on Instagram

A jeni per bakllave? 🤤 @butrint_official

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on