(VIDEO) AVOKATI: Arrestimi i Afrim Ukshinit, jashtëligjor dhe i pabazë

në kategorine Maqedoni/Video

Vullnet Paçuku avokati i të arrestuarit të sotshëm në vendkalimin kufitar në Tabanoc, Afrim Ukshinit ka reaguar ashpër duke thënë se arrestimi në fjalë është jashtëligjor dhe i pa bazë, njofton TV21.

Sepse siç shtoi ai, të akuzuarit e rastit të Sopotit janë shpallur të pafajshëm me vendim të plotëfuqishëm.

Ndiqeni videon e plotë për të kuptuar saktësishtë, se si institucionet sipas Paçukut kanë vepruar në mënyrë të jashtëligjshme.

Arrestimi i Afrim Ukshinit, Avokati: Është jashtëligjor dhe i pa bazë

Geplaatst door TV21 op Vrijdag 10 augustus 2018