Njihet si gruaja që qesh rrallë: Rastet kur Victoria Beckham shfaqet më e ëmbël se asnjëherë kanë të gjitha një motiv

në kategorine Lajme

Thuhet se qesh rrallë, fakt të cilin e ka pranuar edhe vetë Victoria Beckham. Në çdo dalje publike, përveç se e veshur me të zeza, portreti i saj është gjithmonë shumë serioz.

Good night kisses X VB ????

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Por ka disa raste kur ajo jo vetëm qesh, por e gjithë qënia e saj transmeton ëmbëlsi, dashuri dhe përkushtim. Në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’ mund të gjeni foto të Victorias në momentet kur përqafon fëmijët apo bashkëshortin e saj dhe do të ndryshoni mendim për të.

Mesa duket e vetmja gjë që i fal lumturi ish-këngëtares është familja e saj.\revistawho.com

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.