Ironia me avionët për qytetarin dixhital të Berishës, deputetja e PS: Janë për dhelprat

në kategorine Shqipëri


32849486_10215111571730203_6114796517577457664_n

TIRANE- Përmes një statusi në Facebook, deputetja e PS, Ermonela Felaj thotë se 4 avionë të vegjël nisin nesër fluturimet ne Kuçove për vaksinimin e dhelprës së kuqe kundër tërbimit. Ajo i drejtohet me ironi qytetarëve dixhitalë të ish kryeministrit Sali Berisha që të mos alarmohen nga avionët pasi janë për dhelprat.

Statusi i plotë:
Ky njoftim i drejtohet kryesisht “qytetarit digjital” të sb ☠️që të mos alarmohet me dylbitë e rreme e të shohë mushkoja në qiellin e shpifjeve. 4 avionë nisin që nesër fluturimet nga Kuçova për vaksinimin e dhelprës së kuqe. Dy herë në vit, përmes një metode që ka rezultuar e suksesshme kundër tërbimit. E kane tentuar dhe më parë disinformimin , jo për gjë ?
32651620_10215111571250191_6068814202569490432_n
32849486_10215111571730203_6114796517577457664_n
32545761_10215111571610200_5767980034434269184_n
32672404_10215111571410195_567752048980787200_n
(BalkanWeb)