Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë United – Sevilla dhe Roma – Shakhtar

në kategorine Sport

Sevilla ka dominuar ndeshjen ndaj Manchester Unitedit në 45 minutat e para, por kanë qenë vendësit që kanë pasur raste më të mira shënimi.

Në ndeshjen tjetër, Shakhtar ka mbajtur shumicën e kohës posedimin e topit, por Roma ka arritur që një herë të dërgojë topin në drejtim të portës kundërshtare. /Express/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.