(VIDEO) Edi Rama: Me buxhetin e vitit 2018 përmirësohet infrastruktura rrugore dhe ujësjellës-kanalizimeve

në kategorine Ekonomi/Shqipëri

Përmes një postimi në profilin e tij në facebook, kryeminiszri shqiptar Edi Rama ka rikujtuar banorët e Shqipërisë se për zhvillimin urban e transformimet në infrastrukturën rrugore dhe të ujësjellës-kanalizimeve janë ndarë mjete në Buxhetin e vitit 2018.

Infrastrukturë të standardeve europiane për Shqipërinë që duam…

MIRËMËNGJES ?dhe me këtë video informuese për zhvillimin urban e transformimet në infrastrukturën rrugore dhe të ujësjellës-kanalizimeve përmes Buxhetit 2018, ju uroj një ditë të mbarë ?

Geplaatst door Edi Rama op donderdag 23 november 2017

 

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.